zdjęcie główne do klopoty-ze-wspollokatorem

Kłopoty ze współlokatorem

Głośne imprezy, bałagan w kuchni, palenie w mieszkaniu… Sprawdź co jeszcze sprawia, że życie ze współlokatorem może być nie lada problemem.

Znalezienie odpowiedniej osoby, z którą będziemy mieszkać pod jednym dachem to poważna sprawa, którą często bagatelizujemy, bo przecież „każdy z nas ma swoje życie”. Jednak jak się okazuje, w praktyce wygląda to trochę inaczej. Kwestia porządku i higieny to numer jeden wśród punktów zapalnych między współlokatorami. Niepozmywane naczynia piętrzące się w kuchni, brudne ubrania w łazience czy resztki jedzenia zalegające tygodniami… Brzmi okropnie, prawda? Najlepszym rozwiązaniem problemu sprzątania jest po prostu ustalenie grafiku wraz ze współlokatorami kto i kiedy sprząta pomieszczenia, z których korzystają wszyscy – tj. łazienkę, kuchnię itp. Równie poważnym problemem jest palenie w mieszkaniu oraz urządzanie głośnych imprez – wiadomo, każdy chce się w weekend trochę rozerwać, ale szanuj prywatność i spokój drugiej osoby. Często na czarnej liście znajduje się posiadanie zwierząt. Drażliwym tematem są również poglądy polityczne, religijne oraz orientacja seksualna.

Dzięki serwisowi findlocator.pl z łatwością znajdziesz współlokatora, z którym będziesz nadawał na podobnych falach. Lubisz zwierzęta, czy może jednak masz uczulenie na sierść psa albo kota i nie chcesz, aby były w mieszkaniu? Jesteś rozrywkową osobą i szukasz kogoś, kto ma podobne podejście do życia? A może wolisz aby Twoje mieszkanie było oazą spokoju? Pokaż swoje preferencje i znajdź osobę, z którą życie pod jednym dachem będzie dla Was przygodą i przyjemnością, a nie złym wspomnieniem!