Display

O nas

Wspollokator.pl to nowa platforma internetowa, stworzona przez energiczny, kreatywny zespół, gotowy do podejmowania wyzwań. Mamy dla was zupełnie nowy portal do znalezienia swojego miejsca zamieszkania na czas studiów i nie tylko!

Planujesz mieszkać ze znajomym? Świetnie, ale może potrzebujecie jeszcze jednej osoby, by koszty wynajmu były niższe? U nas łatwiej znajdziesz współlokatora, dzięki systemowi profili osobowych oraz dostępie do odpowiednich profili na facebooku. Nieważne, jaką osobą jesteś- czy lubisz imprezować, czy głównie czytać książki, nasz serwis dopasuje do Ciebie kogoś, z kim będzie Ci się dobrze mieszkać. Wystarczy, że stworzysz swój profil lub dodasz ogłoszenie lokatorskie.

Właścicielom mieszkań, którzy szukają lokatorów na długo- i krótkoterminowy wynajem, oferujemy przyjazne miejsce w sieci, z bardzo interesującą grupą docelową, jaką są studenci. Dodaj ogłoszenie i daj się znaleźć!

Cały czas się rozwijamy- w niedługim czasie wprowadzimy możliwość zdeponowania umowy najmu oraz zdjęć lokalu w naszym archiwum, co zabezpieczy interesy obydwu stron umowy. W opracowaniu są też następne, nowatorskie funkcjonalności, dzięki którym łatwiej będzie utrzymać wynajmowane mieszkanie.


Współlokator.pl– ważne z kim mieszkasz