zdjęcie główne do postanowienia-noworoczne

Postanowienia noworoczne

Dla niektórych Nowy Rok to dobra okazja by coś zmienić. Jedni wygrzebują z dna szuflady swój karnet na siłownię, inni zapisują się na lekcje języka chińskiego. Każdy pretekst jest dobry, żeby poprawić swój komfort życia i samopoczucie! Może tym razem będzie to zmiana mieszkania, które w jakiś sposób nie spełnia Twoich oczekiwań? Zastanów się! Wybór lokum to nie tylko lokalizacja, czy kolor ścian, ale i sympatyczni sąsiedzi, dzięki którym przestaniesz być anonimowy i będziesz miał gdzie zapukać, gdy skończy Ci się cukier.

Istnieją różne symptomy oznaczające potrzebę zmiany mieszkania, m. in.:

  1. Gdy po pracy wracasz okrężną drogą i nawiązujesz rozmowę z każdą napotkaną osobą, żeby jak najbardziej wydłużyć czas powrotu do domu.
  2. Gdy znajomi chcą wpaść do Ciebie w odwiedziny, a Ty znowu kłamiesz, że sąsiadka z góry Was zalała (chociaż wszyscy wiedzą, że mieszkasz na ostatnim piętrze).
  3. Wieczorami spędzasz czas przy przygaszonym świetle, bo nie chcesz widzieć tych agresywnie zielonych ścian, a drzwi podpierasz krzesłem, żeby się nie otworzyły w najmniej oczekiwanym momencie.
  4. W wolnym czasie spacerujesz po sklepie IKEA udając, że aranżowane pomieszczenia, to Twój dom i głupio Ci, gdy ktoś przyłapie Cię na nalewaniu nieistniejącej kawy w "Twojej" kuchni.
  5. Najzwyczajniej w świecie masz już dość przestrzeni, w której spędzasz dużą część swojego wolnego czasu i potrzebujesz odmiany!

Nowy Rok to świetny czas na zmiany, a my życzymy Ci odwagi do podejmowania właściwych decyzji.